Kibicujemy naszej triathlonowej zawodniczce  Ani Wiese!

Kibicujemy naszej triathlonowej zawodniczce Ani Wiese!

Czas czytania: 2 minuty
Liczba wyświetleń: 1021

09.08.2016

Pierwszy start w kategorii pro 70.3 Ironman Gdynia Ania Wiese zakończyła szóstym miejscem i życiowym rekordem w półmaratonie. Oby tak dalej!

23.07.2016

Ania Wiese zajęła drugie miejsce na dystansie olimpijskim (1,5 km pływania, 40 km roweru i 10 km biegu) w EnduShop Triathlon w Poznaniu.

26.06.2016

Trzecie miejsce open, pierwsze w kategorii wiekowej za start na dystansie 1/2 i nowy życiowy rekord: 4 godziny 35 minut - to nowe sukcesy Ani w Susz Triathlon. Gratulacje!

31.05.2016

6 miejsce na Triathlon Sieraków 2017 to kolejny sukces Anny Wiese – gratulujemy i trzymamy kciuki za wyniki w tym sezonie!

Stężyca

15.05.2016

Mimo kiepskiej pogody Anna Wiese poradziła sobie świetnie na zawodach Triathlon Lubasz – dystans ¼ pokonała w 2:16:57, poprawiając nie tylko swój życiowy rekord, ale także zajmując 1 miejsce wśród kobiet i 17 wśród wszystkich zawodników. Gratulacje!

17.04.2016

Ania z czasem 1:28:54 zajęła 12 miejsce na 9 Poznań PKO Półmaratonie – trzymamy kciuki za kolejne zawody!

12.09.2015

Kolejny sukces Anny Wiese! Z czasem 4:40:44 zajęła drugie miejsce w zawodach Challenge Almere-Amsterdam na dystansie 1/2. Gratulujemy!

13.08.2015

9 sierpnia odbyły się pierwsze w Polsce zawody IRONMAN 70.3, Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia.

Anna Wiese przebyła długi dystans w czasie 4:43:50, dzięki czemu dotarła na metę jako piąta kobieta - był to najlepszy wynik w jej kategorii wiekowej.

Gratulujemy!

Ania Wiese pędzi na rowerze Trek! :)

5.07.2015

Kolejne 1 miejsce! Zwycięstwo podczas zawodów Garmin Iron triathlon w Stężycy.

28.06.2015

Ania zdobywa 1 miejsce podczas zawodów triathlonowych w Pniewach.

21.06.2015

Ania Wiese zdobywa 2 miejsce na dystansie olimpijskim podczas zawodów thriatlonowych w Przykonie.

30.05.2015

Miło nam poinformować, że Ania Wiese zajęła 1 miejsce na triathlonie JBL Triathlon Sieraków. Ania z wynikiem (2:22:30) okazała się najlepszą zawodniczką w swojej kategori na dystansie 56,5 km!

26.05.2015

26 maja  Ania miała ostatni mocny rower przed pierwszymi zawodami tri, które odbędą się w sobotę w Sierakowie. Pojechala 12km czasówki na torze wyścigowym w Poznaniu. Wykręciła średnią 39,4 km/h! Gratulujemy!